Atrakcje dla Firm

Atrakcje i Eventy Pałacu Wojanow

Pałac Wojanów gwarantuje nie tylko najwyższą jakość usług noclegowych i gastronomicznych, lecz także zajmuje się organizacją niezapomnianych imprez, które są doskonałym uzupełnieniem konferencji, szkoleń i bankietów.

palacwojanow - Kabarety Kabarety rozwiń szczegóły

X
Kabaret Paka
Kabaret Paka to doskonali śmiechoterapeuci. Pełni żywiołowości, zaskakujących kostiumów i rekwizytów z nieograniczonymi pokładami błyskotliwego dowcipu tworzą niebywały estradowy show. Kabaret Paka prezentuje satyrę społeczną, obyczajową i polityczną. Mają odwagę wsadzić kij w mrowisko, bez względu na konsekwencje i zdanie innych. Paka to skecze, monologi, piosenki oraz zręcznie i z wdziękiem prowadzona konferansjerka, pełna błysku, blasku i przedwojennej elegancji.
 
 
Teatr Nasz
Kraina dobrego humoru- program prezentacji artystycznej układany jest zawsze w zależności od charakteru występu, ilości widzów, proporcji płci, wieku, profesji itp.. Może to być kabaretowe show, znakomity recital Jadwigi Kuty z udziałem zaproszonych muzyków lub program składający się z fragmentów rożnych przedstawień Kabaretu Naszego. Prezentacja może być połączona z prowadzeniem przez aktorów części oficjalnej imprezy wraz z odpowiednią oprawą muzyczną.

palacwojanow - Oprawa muzyczna imprez Oprawa muzyczna imprez rozwiń szczegóły

X
Współpracując z wieloma orkiestrami, zespołami i DJ, zaoferujemy Państwu oprawę muzyczną z repertuarem odpowiadającym charakterowi każdej imprezy. Dodatkiem, mogą być także występy taneczne czy rewie.
 
Zespoły, które polecamy:
 
Cocon’s Club- wykształceni i doświadczeni muzycy, którzy mają na swoim koncie występy w kraju i za granicą. Zespól występuje w rożnych składach i konfiguracjach. W ofercie znajduje się występ solowy skrzypka lub pianistyśpiewającego, dowolnie skonfigurowane duety, tria,kwartety aż po pełny skład 8 osobowy. Zespół przygotowuje także tematyczne imprezy. Dodatkowo w programie znajduje się:
- popisowy występ perkusisty do muzyki w rytmach latynoamerykańskich, i stylu Safi Duo
- występ gitarzysty z repertuarem Carlosa Santany
- występ saksofonisty z repertuarem funky i disco lat 80’
 
Występ Tomka Grdenia- to niezwykle utalentowany, obdarzony olbrzymim poczuciem humoru, wiecznie młody artysta. Tomek łączy podczas swych występów zapomniany już prawie klimat swingu z parakabaretowym podejściem do piosenek, publiczności i samego siebie. Występuje sam, rzadko jednak sam śpiewa publiczność bowiem wciągnięta do wspólnej zabawy z piosenką, podśpiewuje, pogwizduje stając się chorem-orkiestrą. Idealna atrakcja podczas kameralnych wieczorów.

palacwojanow - Impreza z DJ i karaoke Impreza z DJ i karaoke rozwiń szczegóły

X
Tak bardzo popularną zabawę przy Karaoke, uwielbianą przez wiele osób można zorganizować także w Pałacu Wojanów. Zapewniamy sprzęt, DJ prowadzącego karaoke i nagłośnienie. Dla bardziej ambitnych proponujemy congiste dogrywającego na żywo na instrumentach perkusyjnych, które mogą być także udostępnione gościom (po krótkim instruktarzu).

palacwojanow - Beach Party na basenie Beach Party na basenie rozwiń szczegóły

X

Basen Pałacu Wojanów świetnie nadaje się na zorganizowanie Beach Party, podczas, którego obsługa ubrana w hawajskie stroje serwuje drinkii koktajle z palemką i smaczne przekąski. Dodatkowo, proponujemydyskotekę, występy tancerzy lub pokaz barmański.

palacwojanow - Atrakcje rycerskie Atrakcje rycerskie rozwiń szczegóły

X
Oferujemy Państwu „żywe lekcje” historii połączone z dobrą zabawą. Pałac Wojanów to idealnie miejsce na zorganizowanie pokazów walk rycerskich, urządzenie biesiad średniowiecznych, turniejów rycerskich, pokazów katowskich lub pokazów konnej walki rycerskiej.
 
Proponujemy także pokazy i naukę tańca dworskiego, koncert zespołu muzyki dawnej, straż honorową, która będzie witała gości w Pałacu i wiele innych.

palacwojanow - Degustacje Degustacje rozwiń szczegóły

X
Winiarnia, zlokalizowana w piwnicach Pałacu lub inne stylowe pomieszczenia stanowią doskonałą oprawę do degustacji win, whiskey i innych alkoholi. Profesjonalny kiperzy przeprowadzą naukę rozpoznawania gatunków wina, sposobów produkcji i degustacji whiskey, dzieląc się przy tym wiedzą i ciekawostkami na ich temat.

palacwojanow - Wieczór Szkocki Wieczór Szkocki rozwiń szczegóły

X
W ten wieczór przeniesiemy Państwa w świat whisky, muzyki na dudach i typowo szkockich klimatów.
 
W programie proponujemy:
- muzykę celtycką na żywo- Caledonia Band Duet (dudy szkockie i flety irlandzkie oraz piano)
- uroczystą kolację z tematycznym menu
- pokazy tańca irlandzkiego- Celtic Dance
- podział Gości na klany szkockie i degustacja szkockiej whisky
- quiz wiedzy o Szkocji
- nauka i konkurs tańca z nagrodami
- Szkocka Moda Męska- konkurs i wybór Szkota wieczoru
- DJ - zabawa taneczna
- scenografię, oświetlenie i nagłośnienie
- nagrody dla uczestników

palacwojanow - Team Building Team Building rozwiń szczegóły

X
Zorganizujemy dla Państwa wolny czas zabawami integracyjnymi i rekreacyjnymi, tak, aby wyniesione wrażenia na długo pozostały w pamięci. Organizujemy imprezy integracyjne i szkolenia z dużą dawką adrenaliny i zabawy. Imprezy integracyjne dla firm są zawsze dobierane do indywidualnych możliwości i potrzeb grupy.
 
 
Karkonosze i sąsiadujące z Pałacem Wojanów Rudawy Janowickie to świetne miejsce na tego typu zajęcia. W ofercie znajdują się między innymi:
- Paintball
- Quady
- Samochody terenowe
- Techniki alpinistyczne lub przenoszona ścianka wspinaczkowa
- Wyścigi wieloosobowych nart i noszy
- Przeloty widokowe samolotem
- Loty balonem
- Zorbing
- Turniej strzelania z łuku lub wiatrówki
- I wiele innych

palacwojanow - Zajęcia Sportowe Zajęcia Sportowe rozwiń szczegóły

X
Nordic Walking
Marsz po zdrowie z licencjonowanym instruktorem malowniczą trasą wzdłuż rzeki Bóbr i stawów Karpnickich. Tego typu zajęcia mogą być uprawiane przez każdego- bez względu na wiek czy kondycję. Aktywny wypoczynek grupy to także dobry sposób na integrację.  Łączny czas wycieczki to około 160 min
 
Rajdy rowerowe po Dolinie Pałaców i Ogrodów
Dolina Pałaców i Ogrodów w Kotlinie Jeleniogórskiej oferuje sieć tras rowerowych, z których chętnie korzystają miłośnicy dwóch kółek. Kilometry oznakowanych szlaków turystycznych i rowerowych poprowadzą Państwa przez najpiękniejsze zakątki ziemi jeleniogórskiej. Trasa prowadzi przez spokojne drogi o małym natężeniu ruchu
 
Wycieczka rowerowa z przewodnikiem po dolinie daje możliwość odwiedzenia najpiękniejszych w okolicy zamków i pałaców. Wycieczka połączona może być z lunchem w jednym z obiektów.
 
Oferta zawiera:
- wynajem rowerów oraz kasków
- przewodnik
- eskorta i opieka techniczno-medyczna
- napoje i przekąski dla uczestników
 
Joga, Pilates i Body Artzajęcia dla grup na świeżym powietrzu na terenie historycznego parku Pałacu dają możliwość uspokojenia umysłu, uelastycznienia mięśni ciała i wyzwolenia dobrego nastroju. Po zajęciach oferujemy zdrowe lunche wzbogacone smacznymi koktajlami i napojami ze świeżych owoców serwowane także na terenie parku.
 
Zajęcia aqua aerbiku lub aerobiku- to świetny sposób, aby połączyć przyjemne z pożytecznym. Zajęcia mogą być dobrą formą integracji i rozrywki nie tylko dla Pań.

palacwojanow - Sporty Zimowe Sporty Zimowe rozwiń szczegóły

X
Bliska odległość od Gór Karkonoskich (około 15 km) daje możliwość skorzystania z licznych tras narciarskich i biegowych nie tylko w Polsce, ale i Czechach.
 
Na Państwa życzenie zorganizujemy całodniowy wyjazd na narty i szkolenia narciarskie, a po dniu spędzonym w górach zaprosimy nagrilla i grzańca przy wtórze lokalnej kapeli.
 
Zawody narciarskie na pewno urozmaicą imprezę i sprawią, że oprócz dobrej zabawy goście będą mieli szansę współzawodnictwa. Zawody są prowadzone przez instruktorów, którzy są czołowymi narciarzami wPolsce (aktualni oraz byli członkowie kadry narodowej, czołowi instruktorzy oraz instruktorzy wykładowcy, uczestnicy kongresów międzynarodowych, prowadzący zajęcia na Centralnych Kursach Instruktorskich www.demoteam.eu)

palacwojanow - Imprezy plenerowe na terenie pałacu Imprezy plenerowe na terenie pałacu rozwiń szczegóły

X

Do dyspozycji oddajemy Państwu historyczny 16 ha park pałacowy gdzie można zorganizować firmowe imprezy plenerowe oraz pikniki dla około 3 tyś. osób.

 

Teren Pałacu jest ogrodzony. Od wschodu i południa granicę rezydencji wyznacza koryto rzeki Bóbr, co w jeszcze większym stopniu podnosi atrakcyjność miejsca. Park jest tak zaprojektowany tak, aby można było w nim realizować dowolne imprezy.

 

Posiadamy kompletną infrastrukturę techniczną i wszelkie niezbędne media. Zapewniamy doskonałe potrawy z grilla, wynajem profesjonalnej sceny, namiotów, ratownicze i sanitarne zabezpieczenie imprezy. Proponujemy oprawę muzyczną i dodatkowe atrakcje.

palacwojanow - Wycieczki Wycieczki rozwiń szczegóły

X
KARKONOSZE POLSKIE i okolice
 
Karkonosze są najpopularniejszym – obok Tatr górskim pasmem Polski
Od kiedy Czechy rozłączyły się ze Słowacją, Karkonosze (Krkonose) są także najwyższymi górami Czech. Jest to najwyższe pasmo Sudetów – Śnieżka (1602mnpm) oraz kilka innych szczytów osiągają piętro alpejskie. Wędrówka szlakami po obu stronach granicy oferuje wspaniałe widoki ze szczytów, malownicze doliny rzek, wysokie skałki, dobrze rozwiniętą infrastrukturę turystyczną.
 
Wycieczka Doliną Pałaców i Ogrodów
Dolina Pałaców i Ogrodów znajduje się na terenie Kotliny Jeleniogórskiej i rozciąga się na obszarze około 100 km². Na tym terenie znajduje się największe zagęszczenie pałaców i zamków w Polsce. Dzięki bogactwu zabytków architektury, w szczególności zespołów pałacowych i dworskich oraz licznych parków krajobrazowych powstał wyjątkowy obraz kulturowy całego regionu. Dolina Pałaców i Ogrodów została wpisana na listę Pomników Historii Prezydenta RP. Następnym etapem jest ubieganie się o wpis na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Zapierające dech w piersiach widoki, nieskazitelne środowisko naturalne i pas gór Karkonoskich są tylko jednymi z zalet tego regionu. Goście przyjeżdżający do doliny zachęceni są także możliwością odwiedzenia i zamieszkania w historycznych pałacach królewskich zaadaptowanych na wysokiego standardu hotele.
 
Trasa autokarowa (także w razie niepogody) zwiedzanie Doliny Pałaców i Ogrodów: Pałac w Wojanowie, Pałac w Łomnicy, Pałac w Karpnikach, Pałac w Bukowcu, Pałac w Mysłakowicach, Pałac w Staniszowie, zwiedzanie Jeleniej Góry i Cieplic (przejazdy ok. 60 km, czas trwania wycieczki ok. 6 godz.)
 
Wycieczka po Karkonoszach
Trasa autokarowo -piesza
 
Dojazd do Karpacza – Polana przez Dolinę Pląsawy – Samotnia – Strzecha Akademicka – Biały Jar – Mała Kopa – Śnieżka – zejście przez Kocioł Łomniczki lub całość w odwrotną stronę, powrót autobusem (dojazdy ok. 40 km, czas przejścia ok. 7-8 godz.)

Samotnia – najpiękniej położone karkonoskie schronisko, zbudowane na dnie kotła polodowcowego, nad brzegiem Małego Stawu. Kocioł Łomniczki – to jeden z siedmiu kotłów polodowcowych po polskiej stronie Karkonoszy. Proponowany szlak wspina się wprost z moreny na Główny Grzbiet mijając symboliczny cmentarzyk ludzi gór.
 
Wycieczka na Zamek Chojnik
 
Zamek Chojnik to kamienna twierdza wznosząca się na skalistym szczycie o tej samej nazwie. Ruiny, otoczone prastarym lasem (enklawa Karkonoskiego Parku Narodowego) przyciągają turystów oraz są siedzibą Bractwa Rycerskiego. Z wieży wspaniała panorama Kotliny Jeleniogórskiej.
Dojazd autobusem do Sobieszowa (ok. 12 km) – wędrówka do średniowiecznej warowni Chojnik – powrót do hotelu przez Jagniątków i Michałowice i Grzybowiec (trasa łatwa, ok. 5 godzin).
 
Dodatkowo, na Państwa życzenie przygotujemy wycieczki i trasy turystyczne dopasowane do indywidualnych wymagań grupy.